سلام، به لینوکس ۹۸ خوش اومدید.

یه روز سرد زمستونی بود که من (امین) و رفیقم آکام تصمیم گرفتیم یه سایت (یا وبلاگ) بزنیم و توش راجب هر چیزی که خوشمون میاد بنویسیم که بعد ها اسمش به لینوکس ۹۸ تغییر کرد. در کل قرار نیست که فقط در مورد لینوکس باشه این طوری خیلی خسته کننده اس و در کنارش موضوع های دیگه هم هست که الآن ایده ای در موردشون ندارم.

لینوکس ۹۸ یجورایی وبلاگ شخصی منم (آکام) هست که توش پست هایی که دوست داشته باشم رو می نویسم. مثل نظراتم درباره کتاب هایی که می خونم یا فیلم هایی که می بینم. علاوه بر اینا من علاقه زیادی به برنامه نویسی دارم مخصوصا برنامه نویسی برای اندروید، وب یا لینوکس یا هک و امنیت و اصولا کلی چیز دیگه.

کپی‌رایت مطالب وبلاگ لینوکس ۹۸

کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب لینوکس ۹۸ تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.

اگر قصد حمایت از پروژه یا وبلاگ لینوکس ۹۸ رو دارید می تونید به مخزن پروژه در گیت‌هاب ستاره بدید یا اون رو به دوستان معرفی کنید. علاوه بر اینها می تونید با یک پیام انرژی بخش از نویسنده پست هایی که دوست داشتید حمایت کنید. در کل حمایت شما بسیار برای ادامه راه امید بخش و خوشحال کننده خواهد بود.

پروژه وبلاگ لینوکس ۹۸

در مورد پروژه وبلاگ لینوکس ۹۸ باید بگم که هسته وبلاگ با کمک سایت ساز استاتیک Jekyll ساخته شده و روی سرویس GH Pages میزبانی میشه. در اون از فونت وزیر استفاده شده، آیکن ها با کمک کتابخانه Font Awesome و انیمیشن های وبلاگ با کمک animate.css نشون داده میشن. در وبلاگ از کتابخانه های w3.css و jQuery هم استفاده شده.

پروژه وبلاگ لینوکس ۹۸ یه پروژه متن باز است و سورس اون رو می تونید از مخزن پروژه وبلاگ لینوکس ۹۸ در گیت‌هاب پیدا کنید.

در کل اگر به پروژه وبلاگ لینوکس ۹۸ علاقه دارید می تونید پست هایی که با “پروژه وبلاگ لینوکس ۹۸” تگ شدن رو دنبال کنید. معمولا روز های جمعه روی پروژه کار می کنم و گزارشی از کارایی که کردم رو به عنوان یه پست منتشر می کنم و اگر ویدیوکستی هم باشه بازم با همین عنوان تگ میشه که می تونه آموزشی و جالب باشه.

تماس با ما

ما یه گروه و کانال تو تلگرام داریم اگه دوست داشتید سر بزنید. علاوه بر تلگرام می تونید ویدیوکست های گروه رو در یوتیوب و یا آپارات تماشا کنید. برای ایمیل دادن می تونید به آی دی linux98dotir در جیمیل پیام بدید.

لینوکس ۹۸ اکانت اینستاگرام نداره و اگر مایل باشید می تونید بجای اون من یا امین رو در اینستاگرام دنبال کنید.

کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب لینوکس ۹۸ تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.
وبلاگ لینوکس ۹۸ یک پروژه متن باز بوده و سورس آن در گیت‌هاب موجود است.